Lot 540
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Paul Blanca (1958-2021)

Zonder titel uit de serie 'Kristal' (2008)

gesigneerd met pen (rechtsonder), gedateerd en geannoteerd '2008 HC Kristal' (linksonder)

c-print, zonder lijst, afbeelding: 45x45 cm, bladmaat: 49x49 cm

Conditie: in strijklicht lichte krasjesen vlekken, verder goed.

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100