Lot 722
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Karel Bleijenberg (1913-1981)

gesigneerd en gedateerd 'K Bleyenberg '77' (linksboven)

Oost-Indische inkt op papier, 52x47 cm (83x70 cm incl. lijst)

Conditie: punaisegaatje (linksonder)

€ 300,00
€ 400,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350