Lot 10041
Classical Paintings & Drawings | 27 September - 11 October 2022
Hugo Kotschenreiter (Duits, 1854-1908)

Man met jagershoed en bierpul

gesigneerd en gedateerd 'G. HKotschenreiter / 92' (rechtsboven)

olieverf op doek, 29x22 cm (met lijst: 52x46 cm)

Conditie : craquelé, UV licht vertoont retouches, restauratiepatch (op de achterzijde)

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 300