Lot 513
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Jean-Marie Bytebier (1963)

Zonder titel (2)

beide resp. gesigneerd en gedateerd 'Byt/88' en 'Byt/87' (linksonder)

beide gemengde techniek op papier, elk 22x14 cm (41x31 cm incl. lijst)

Herkomst: Galerie Nouvelles Images, Den Haag, aangekocht op 7 oktober 2005.

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100