Lot 519
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Kathleen Kucka (1971)

Turbulent flow

gesigneerd met initialen en gedateerd 'KK09', tevens getiteld (verso)

acryl op doek, zonder lijst, 51x51 cm

Herkomst: Galerie Roger Katwijk, Amsterdam, aangekocht op 10 juni 2009.

Conditie: oppervlakte vervuild, verder in goede conditie

€ 400,00
€ 600,00
€ 250,00

Hamerprijs: € 250