Lot 1535
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 28 June - 12 July
Drie klein model zilveren brandewijnkommetjes

Een rond gelobd model en twee ovale modellen met oud Hollands decor en decor van bloemmanden en voluten. Tevens gemerkt met pseudokeuren. Begin 20e eeuw. 835/1000 en 925/1000. D. ca 10 cm en 7x9 cm excl. grepen.

€ 120,00
€ 140,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120