Lot 10030
Classical Paintings & Drawings | 27 September - 11 October 2022
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)

'Voorschoten dorp'

gedateerd met initialen en gesigneerd '''65 / HKO' (rechtsonder); getiteld (op de achterzijde)

aquarel, zonder lijst, 17x23 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200