Lot 10029
Classical Paintings & Drawings | 27 September - 11 October 2022
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)

Twee bomen bij ondergaande zon in winter

gesigneerd met initialen en gedateerd 'HKO / 63' (linksonder); opnieuw gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Winter / HKO 63' (op de achterzijde)

aquarel, zonder lijst, 13x16 cm

Conditie: aantasting van het papier, verder goed

€ 150,00
€ 250,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200