Lot 1520
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 28 June - 12 July
Een zilveren moccapotje en een suikerpot

Een balustervormig gelobd model met bolle houten dekselknopjes in bloemvorm. Het suikerpotje met vergulde binnenkant. 835/1000, geïmporteerd en tevens gemerkt met V voor vreemde werken 1906-1953 en winkeliersmerk van Begeer Utrecht, begin 20e eeuw. H. ca 15 en 8 cm

€ 120,00
€ 140,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200