Lot 520
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Wim Biewenga (1939)

Some Air

gesigneerd en gedateerd 'Biewenga 01' (rechtsonder)

gemengde techniek op papier, 92x70 cm (114x90 cm incl. lijst)

Daarbij een tentoonstellingsboekje over Wim Biewenga van Galerie Jan van Hoof, Den Bosch.

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300