Lot 506
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Jan van der Pol (1949)

Daar dus

gesigneerd en gedateerd 'Jan van der Pol 8-6-'96' en getiteld (verso)

olieverf op doek, zonder lijst, 195x165 cm

Conditie: goed.

Herkomst: Aangekocht bij Galerie Nouvelles Images, Den Haag, door de huidige eigenaar.
Literatuur: K. Herzog, B. Jansen, 'Jan van der Pol', Den Haag 1999, p. 14 afbeelding in kleur.

€ 600,00
€ 800,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600