Lot 10007
Classical Paintings & Drawings | 27 September - 11 October 2022
August Willem van Voorden (1881-1921)

Witte bloemen in vaasje

gesigneerd 'Aug. W v Voorden' (rechtsonder)

aquarel, 29x23 cm (met lijst: 48x41 cm)

Conditie: papier enig vergeeld, enkele vlekken, verder goed

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 200