Lot 516
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Amie Dicke (1978)

Human Behaviour (Björk)

gesigneerd en gedateerd 'Amie 2003' (verso)

magazin knipsels en inkt, 58x79 cm (78x99 cm incl. lijst)

Herkomst. Gallery Diana Stigter, Amsterdam (2003). Particuliere collectie, Nederland.
Literatuur. B. Scholis & W. van Zeil, Amie Dicke: Void, Artimo, Breda, 2005, p. 164 (afb.)

€ 600,00
€ 800,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200