Lot 1547
Silver, Jewellery & Watches | 6 - 20 September 2022
Een Engels zilveren bierpul, 18e eeuw

Glad, de binnenzijde met resten van verguldsel. Met gegraveerd crest van een fabeldier. Londen, maker onleesbaar door slijtage merk, 1771. 925.1000.

€ 300,00
€ 500,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425