Lot 443
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)

Schaatsen op een bevroren vaart

gesigneerd 'E.J. Ligtelijn' (linksonder)

olieverf op paneel, 40x50 cm (met lijst: 53x64 cm)

Conditie: enig oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325