Lot 441
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)

Langs aan de Vecht in Abcoude

gesigneerd 'E.J. Ligtelijn.' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 50x40 cm (met lijst: 64x53 cm

Conditie: goed. UV licht vertoont enkele retouches.

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240