Lot 440
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)

Boerderij langs pad bij valavond

gesigneerd 'E.J. Ligtelijn' (linksonder)

olieverf op paneel, 41x52 cm (met lijst: 51x62 cm)

Conditie: goed.

€ 300,00
€ 500,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220