Lot 439
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)

Paard en werklui bij bouwwerf

gesigneerd 'E.J. Ligtelijn' (rechtsonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 40x50 cm

Conditie: goed.

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300