Lot 430
Helena Maria van Borselen (1867-1947)

Een pompoen, peer en druiven op een bosgrond

gesigneerd en gedateerd 'Helena v. Borselen 96' (rechtsonder)

olieverf op doek, 32x45 cm (met lijst: 57x71 cm)

Conditie: goed.

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 800