Lot 427
Anton Karssen (1945-2019)

Stadsgezicht in de winter

gesigneerd 'A. Karssen' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 58x47 cm (met lijst: 86x75 cm)

De compositie van dit schilderij is geïnspireerd op het oeuvre van Charles Leickert.

€ 1.000,00
€ 2.000,00
€ 1.300,00

Hamerprijs: € 1.300