Lot 425
Toegeschreven aan Pieter Cornelis Dommersen (1834-1912)

Wasdag bij de windmolen

draagt naam 'J. Maris.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 69x55 cm (met lijst: 99x85 cm)

Conditie: Goed niet bedoekt. Craquelé zichtbaar in de luchtpartij.

€ 500,00
€ 800,00

Startbod: € 500