Lot 450
Hendrik Johannes Haverman (1857-1928)

'Alger'

geannoteerd, gesigneerd en gedateerd 'Alger / Haverman / 1890' (linksboven)

olieverf op doek, 40x30 cm (met lijst: 56x46 cm)

Conditie: vernis vergeeld, craquelé, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400