Lot 449
Dirk Jansen (1878-1952)

Bedoeïne vrouw

gesigneerd 'Dirk Jansen' (linksonder)

olieverf op paneel, 43,5x23,5 cm (met lijst: 57x40 cm)

Conditie: enig oppervlaktevuil, verder goed

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 500