Lot 448
Willem Jilts Pol (1905-1988)

Spaanse schone op een plein in Granada

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 58x48 cm (met lijst: 62x51 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 300