Lot 418
Paul Bodifée (1866-1938)

'Bosweg'

gesigneerd en gedateerd 'Paul Bodifée 1901.' (rechtonder); gesigneerd, getiteld en geannoteerd met adres van de kunstenaar (op een label op het spieraam)

olieverf op doek, 70x100 cm (met lijst: 102x132 cm)

Sala & Zonen lijst

Conditie: bedoekt en inschilderingen in de oude vrouw, voorts in goede staat.

€ 700,00
€ 1.000,00

Startbod: € 700