Lot 417
Henri Tebbitt (Engels, 1854-1927)

Boslandschap bij zonsondergang

gesigneerd 'H.Tebbitt' (rechtsonder)

aquarel, 108x57 cm (met lijst: 135x83 cm)

Conditie: papier vergeeld, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160