Lot 413
Willem G.F. Jansen (1871-1949)

Winterlandschap met boerderij

gesigneerd 'WGF Jansen' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 15x21,5 cm (met lijst: 30x37 cm)

Conditie: vernis vergeeld, verder goed

€ 200,00
€ 400,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120