Lot 412
Willem G.F. Jansen (1871-1949)

Molen in een besneeuwd polderlandschap

gesigneerd 'WGF Jansen' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 20,5x34,5 cm (met lijst: 35x49 cm)

Conditie: enig oppervlaktevuil, verder goed

€ 200,00
€ 400,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350