Lot 10022
Classical Paintings & Drawings | 27 September - 11 October 2022
Antoon Kruysen (1898-1977)

Boerderij in Brabant

gesigneerd en gedateerd 'Antoon Kruysen. '19' (rechtsonder)

olieverf op board, 29,5x40 cm (met lijst: 42x51 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 1.500,00

Hamerprijs: € 1.500