Lot 10019
Classical Paintings & Drawings | 27 September - 11 October 2022
Ben Viegers (1886-1947)

Boerenerf met kippen

gesigneerd 'B. Viegers' (rechtsonder)

olieverf op doek, 24x33 cm (met lijst: 33x41 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, vernis vergeeld, doek gebobbeld, stukjes verfverlies, craquelé

€ 300,00
€ 500,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550