Lot 178
Willem G.F. Jansen (1871-1949)

Polderlandschap

gesigneerd 'WGF Jansen' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x80 cm (met lijst: 78x99 cm)

Conditie: bedoekt, enig oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam, craquelé. UV licht vertoont retouches.

€ 300,00
€ 500,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240