Lot 400
Jozef Israëls (1824-1911)

Breistertje op een duintop

gesigneerd 'Jozef Israels' (rechtsonder)

inkt op papier, 17x18,5 cm (met lijst: 33x33 cm)

Conditie: papier vergeeld en verkleurd, enkele diepe krassen (zie foto)

Herkomst: -Kunsthandel W. Volmer & Zn., Hilversum.

€ 300,00
€ 400,00
€ 900,00

Hamerprijs: € 900