Lot 380
Johannes Karel Leurs (1865-1938)

Schapen in de stal

gesigneerd 'J Leurs' (rechtsonder)

olieverf op doek, 38,5x51 cm (met lijst: 54,5x65,5 cm)

Conditie: goede staat.

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400