Lot 694
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Moshe Elazar Castel (1909-1991)

gesigneerd in potlood 'Castel' (rechtsonder); genummerd 'EA 27/50' (linksonder)

kleurenlitho, 70x53,5 cm (94x77 cm incl. lijst)

€ 100,00
€ 150,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60