Lot 294
Jacobus Theodorus Abels (1803-1866)

Havengezicht bij zonsondergang

gesigneerd en gedateerd 'A f 1848' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 9,5x14 cm (met lijst: 29x34 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 500,00
€ 800,00
€ 1.300,00

Hamerprijs: € 1.300