Lot 739
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Geldolph Stuyling de Lange (1957)

Lower Manhatten

gesigneerd en gedateerd 'Stuyling de Lange '97' (linksonder); getiteld op een label (verso)

olieverf op linnen, 130x160 cm (147x176 cm incl. lijst)

€ 400,00
€ 600,00
€ 1.600,00

Hamerprijs: € 1.600