Lot 1525
Silver, Jewellery & Watches | 6 - 20 September 2022
Twee zilveren musjes

Een zittende met aan de onderzijde een klepje. (met pseudokeuren Hanau). Een staande mus met iets gespreide vleugels. Met Ned. importkeur, tweede helft 20e eeuw. 835/1000. H. ca 4,5 en 3,5 cm

€ 200,00
€ 400,00

Startbod: € 200