Lot 27
Hollandse School (Eerste helft 20ste eeuw)

Gezicht op Londen

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op board, 23x15 cm (met lijst: 32x23 cm)

Herkomst:

-Veiling, Fischer, Luzern, 19 juni 1996, lot 3028.

-Lebrun Gallery, Sale, no 41.

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300