Lot 183
Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856-1917)

Vissers op het water

gesigneerd 'Fred J du Chattel f' (linksonder)

olieverf op doek, 59x83 cm (met lijst: 78x102 cm)

Provenance:
-Veiling, Vendu Rotterdam, 18 mei 2017, lot 145.

Conditie: Een stukje verfverlies rechtsboven en een retouche op deze plek. Voorts is het schilderij bedoekt, maar in goede staat.

€ 600,00
€ 800,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650