Lot 182
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)

Bezem bij de deur van een besneeuwd huis

gesigneerd 'E.J. Ligtelijn.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x51 cm (met lijst: 83x73 cm)

Conditie: oppervlaktevuil voornamelijk aan de onderzijde, voorts in goede conditie

€ 300,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260