Lot 30
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)

Levendig Parijs' straattafereel

gesigneerd 'J Rijlaarsdam' (linksonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 40x50 cm

Conditie: vernis vergeeld, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350