Lot 454
Lin You Zhi (20ste eeuw)

Een menigte van gezinnen met kinderen

gesigneerd en gedateerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x80 cm (met lijst: 71x91 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200