Lot 452
Lin You Zhi (20ste eeuw)

De ververs

gesigneerd en gedateerd '2000' (rechtsonder)

olieverf op doek, 76x101 cm (met lijst: 87x112 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240