Lot 455
Lin You Zhi (20ste eeuw)

Vrouwen bij een weefgetouw

gesigneerd en gedateerd 'Lin You Zhi 2001-10' (linksonder)

olieverf op doek, 76x101 cm (met lijst: 87x112 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260