Lot 1517
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 28 June - 12 July
Vierentwintig zilveren zeer kleine miniaturen

Tien diverse kinderspelen op rondje, een autootje, een ruiter te paard, een telefoon, vier muzikanten op vierkantje, man op fiets, een muis, een eendenpaar en een kip en een haan. 800/1000 en 835/1000. 20e eeuw.

€ 150,00
€ 250,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120