Lot 163
Jozef Israëls (1824-1911) (3x)

I. Strompelende oude man/'Stumbling old man' II. De haard/'The hearth' III. De roker/'The smoker'

I. gesigneerd met initialen in de druk 'J.J.' (rechtsonder) II. gesigneerd in de druk 'Jozef Israels' (linksonder) en getiteld 'The Hearth' (rechtsonder) III. gesigneerd met potlood 'Jozef Israels' (linksonder) en gesigneerd in de druk 'Jozef Israels' (linksonder) en getiteld 'The Smoker.' (middenonder)

I. ets, 23x15 cm (met lijst: 41x31 cm) II. ets, 39x28 cm (met lijst: 58x46 cm) III. ets, 38x26,5 cm (met lijst: 59x44 cm)

Literatuur: I. H.J. Hubert, 'The etched work of Jozef Israëls. An illustrated catalogue', Amsterdam, 1909, p. 47, ill. nr. 33. II. H.J. Hubert, 'The etched work of Jozef Israëls. An illustrated catalogue', Amsterdam, 1909, p. 43, ill. nr. 29. III. H.J. Hubert, 'The etched work of Jozef Israëls. An illustrated catalogue', Amsterdam, 1909, p. 41, ill. nr. 27.

Conditie:

I. papier vergeeld, verder goed

II. foxing langs de randen van het papier, verder goed

III. aantasting van het papier oppervlak

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160