Lot 1512
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 28 June - 12 July
Vijftien zilveren miniaturen

Twee "gouden'' koetsen, een sulky, een man op hoge fiets, paard met man en ploeg, een paardentram, een open rijtuigje, een kar met tweespan en gladiator, een hondenkar, een huifkar met ossen, een duwslede, een duwslede met man erachter, een slede met paard en menner, man met bierton en een open model uit 1911 van Renault (800/1000) 20e eeuw, 835/1000.

€ 300,00
€ 500,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280