Lot 157
Jan Wiegman (1884-1963)

Een galant gezelschap in een café

gesigneerd 'Jan Wiegman.' (rechtsonder)

potlood op papier, 19x13,5 cm (met lijst 34,5x29,5 cm)

Conditie: papier iets verkleurd, niet zuurvrij gelijst.

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400