Lot 150
Cees Bantzinger (1914-1985)

Japanse vrouw de koto bespelend

gesigneerd 'Bantziger' (linksonder)

aquarel, 22x32 cm (met lijst: 43x52 cm)

Conditie: vlekken zichtbaar, verder goed

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 200