Lot 152
Édouard Manet (Frans, 1832-1883)

'Le Chat et les Fleurs' (circa 1869)

gesigneerd 'Manet' (in de druk, linksonder).

ets en aquatint, 17x13 cm (met lijst: 35x28 cm)

Literatuur: 'Manet, 1832-1883', Paris 1983, afgebeeld op p. 309.

Conditie: papier iets vergeeld en gebobbeld, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300